Snokwin Старата Мода Фиксни Телефонски Оркестарот Имитација Антички Жичен Телефон Гроздобер Ретро Home Office Telephone

Snokwin Старата Мода Фиксни Телефонски Оркестарот Имитација Антички Жичен Телефон Гроздобер Ретро Home Office Telephone

Достапно за вашата нарачка
DEN 585.60
Залиха:

■ Високо Квалитетен Материјал : материјал од античкиот телефон е високо квалитетен материјал, тоа нема да добие рустикален или стариот изглед, кој заслужува за складирање и совршен за дома декор. ■ Гроздобер Декорација : Неговиот класичен дизајн го прави силен амбиент на модата носталгија, овој стар пат кога телефонот ќе додадете гроздобер допир да вашиот декор за дома, бар и кафуле. ■ Традиционално Механички Измамник : Оригинални свири 'Механички' ѕвонењето се јасни и слатка, тоа ќе ве однесе патот назад во старите времиња кога нашите гроздобер телефонот ѕвони. ■ Телефонска Линија Врска : Тоа е телефонска линија напојува; телефонски врвца била вклучена во пакување листа, не треба екстра енергија или на батерии. ■ 100% Задоволство Гарантира : Ние сме сигурни дека ќе уживате во вашиот ретро ротари телефон.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обезбеди задоволително решение immideately.Смола stamper е полиран, electroplated и злато обоен, кој гарантира anticorrosion, квалитетот и безбедноста на electroplating боја.Целиот телефон има фина изработка, стабилна и непретенциозен, на квалитетот на повикот е јасно и без бучава, слушалката е тежок и силен, и тоа е полна со богатства и стил.Карактеристики : ◆ Нема потреба за енергија на батеријата, само приклучете се на телефонската линија за да го користите ◆ Caller ID ◆ Електронски тонови на ѕвонење ◆ Hands-free бирање ◆ Една клучна redial ◆ LCD заднинско осветлување ◆ Време и датум екран ◆ 15 групи на повик евиденција барањето Спецификација : ◆ Име на Производ : Дома Фиксни Телефонски ◆ Материјал : Метал+Смола ◆ Стил : Гроздобер ◆ Употреба Опсег : подароци, дневна соба, спална соба кревет, студија, хотел, дома продавница, итн. ◆ Еден тон на ѕвонење : електронски звук на ѕвонење Двојна тонови на ѕвонење : електронски тонови на ѕвонење + механичка тонови на ѕвонење за Пакување, вклучувајќи : 1 x Ретро Телефон 1 x Телефон се справи со 1 x Телефонска линија 1 x Производ Прирачник Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

◆ Product Name:
Home Landline Phone
◆ Material:
Metal+Resin
◆ Style:
Vintage
◆ Use Range:
gifts, living room, bedroom bedside, study, hotel, home store, etc.
◆ Single ringtone:
electronic ringtone
Dual ringtones:
electronic ringtones + mechanical ringtones
Packing including:
1 x Retro Phone :
1 x Telephone handle :
1 x Telephone line :
1 x Product Manual :
Note:
1. Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози во категоријата