JC SPORTLINE Карбонски Влакна Спојлер Одговара за ФОЛКСВАГЕН Голф 8 MK8 2021 Сопствени Делови на Задното Крило Спојлер на Багажникот Спојлер Прозорец Покривот Спојлер Тело

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Спојлер Одговара за ФОЛКСВАГЕН Голф 8 MK8 2021 Сопствени Делови на Задното Крило

Достапно за вашата нарачка
DEN 4799.76
Залиха:

Fitment : Ова Задните Покривот Спојлер одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 8 MK8 2021. Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи.Пакетот вклучува : 1 компјутер заден спојлер.Инсталација : Овој Заден Прозорец Покривот Спојлер инсталиран со самолепливи ленти,кој е вклучен во пакетот.Превозот : Обично трае 5-10 работни дена испорачуван ЕМС.Ве молиме имајте пациентот и овозможи 1 екстра ден ако ред е ставен во текот на викендот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата