Црвено со Зелена Бендови Пек Кошница со Кауција се Справи со 10 1/2Кол x 7 1/2H

Црвено со Зелена Бендови Пек Кошница со Кауција се Справи со 10 1/2Кол x 7 1/2H

Достапно за вашата нарачка
DEN 1524.00
Залиха:

Црвена и зелена дизајн е празнична и привлечни.Засилен страни го прави сад цврсти и издржливи.Може да се користи за подароци или храна прикажува за флексибилност.Овие складирање кошеви имаат атрактивен црвена и зелена дизајн.Контејнерите се одржи еден пек.Овие складирање кошеви ќе се подобрат вашите подароци или презентација.Овие кутии имаат бендови зајакнување на страни.Овие складирање кошеви се тркалезни и имаат дијаметар од 10 1/2".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата