12 Пакет 10oz Празни Лигите Контејнери, Opret Големи Пластични Лигите Тегли со Капаци и Етикети Јасно Складирање Организаторите за Лигите Одлуки, Прехранбени и козметич

12 Пакет 10oz Празни Лигите Контејнери, Opret Големи Пластични Лигите Тегли со Капаци и Етикети Јасно Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

СУПЕР СЕТ НА 12 – Пакет доаѓа 12 компјутери пластични тегли, доволно за лигите тема партија, продажба на рачно изработени лигите, ужива во правењето на лигите со семејството и пријателите.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - 10 мл.екстра-голем капацитет на контејнери може да се одржи лигите со различни декорации.Тие, исто така, се направи и во чување на пена топки, монистра и други лигите додатоци.ПОДОБРО МАТЕРИЈАЛ Направен од специјализирани трајни и јасно пластика, овие контејнери може да се прикаже вашиот создавање совршено.НЕ машина за миење садови безбедно, се држи ПОДАЛЕКУ ОД ТОПЛИНА!.СИМПАТИЧНА LABELS - Убави, атрактивни налепници се вклучени како бонус во пакет.Само стави персоналните име на етикетата и да се држи на jar да го направите да изгледа одлично. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ – Понуда 90-ден гаранција за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот или цел.ЕЈ, ОВА Е ЛИГИТЕ КОНТЕЈНЕРИ ШТО ГО БАРАТЕ!Нема повеќе хаос при донесување на лигите.Имаат оваа лигите тегли постави и да се направи сите нешто уредни!СУПЕР СЕТ НА 12 - 10oz.екстра-голем капацитет на контејнери може да се одржи доста големи серија на лигите со различни декорации. - 3.3 во широк отвор, што го прави пополнување и отстранување на лигите многу полесно. - 12 празни пластични лигите контејнери во сет, што е доволно за лигите тема партија, продажба на рачно изработени лигите, ужива во правењето на лигите со семејството и пријателите.ИМАЈТЕ ЛИГИТЕ НОВАК - Овие пластични тегли се направени на специјализирани трајни производи за храна-одделение пластика, дефинитивно големата лигите тегли за деца. - Секој празен лигите сад доаѓа со завртка-на црна капак. - Кога капакот е безбедно затворени, тоа намалување на воздухот влегуваат во тегла, така што slimes нема да се исуши, така брзо и може да трае подолго.ДАЈТЕ му на ВАШИОТ СОЗДАВАЊЕ ПРОФЕСИОНАЛЕН ИЗГЛЕД - Убави, атрактивни налепници се вклучени како бонус во секоја цел. - Постои празно на секоја етикета за пишување на името на создателот или лигите. - За најдобар резултат, ве молиме да користите МАРКЕР ПЕНКАЛО за пишување.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 12 пакување од пластика лигите контејнерите со капаци - Бонус : 12 компјутери прекрасна налепници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата