Sobrzy Се Голи Туш Завеса за Бања со Куки, Смешни Кул Долго Ткаенина Ткаенина Туш Завеса Бања Украси, 71Wx72L Црна

Sobrzy Се Голи Туш Завеса за Бања со Куки, Смешни Кул Долго Ткаенина Ткаенина Туш Завеса Бања Украси, 71Wx72L Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 426.72
Залиха:

{ТУШ ЗАВЕСА ПОСТАВУВАЊЕ} бања завеси доаѓа со 12 белата кука прстени за бесење.Лесен и стилски. {УБАВИ ЦВРСТИ} 100% Премија полиестер, јасно печатење, уметнички шема, светне вашата бања. {ВОДООТПОРЕН КРПА} трајни и мека ткаенина туш завеса, добро чистење, машина перат. {СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА} 71x72 Инчи, 71 Инчен хоризонтална страни со 72 Инчен вертикална, совршен за прошетка во туш. {GIFTABLE} Погодна за движење на подароци, роденденски подароци, housewarming подароци, итн.Можете да ги користите со доверба, ние нудиме 2-годишна гаранција услуга.ЗА USTUMEOW ДОМА ДЕКОР ПРОДАВНИЦА е нашата малку сон.Ние сме пар на пријатели кои сакаат креативни илустрација за уметност и дизајн.Се надеваме да оствариме нашите мали дизајн на ткаенини и додадете малку боја во вашата соба.Ние ќе биде многу благодарен ако ви се допаѓа нашата мала производи.ЗА TUMEOW ТУШ ЗАВЕСА ПОСТАВИТЕ{УБАВА} Ние ги користиме најновите печатење машини за да се обезбеди светли бои и остар шема.{ ТОА ЌЕ ОСТАНЕ СО ВАС ДОЛГО ВРЕМЕ} Ние пати во текот и да се шие на суровини работ на туш завеса, така што тоа изгледа поубаво и не кавгата.Потрајни hemming.ПРАКТИЧНА TIPS1.Нашите завеса за бања само извадена има некои брчките се должи на транспорт.Ако сте во потрага за подобар изглед на декоративен ефект без брчки, може да железо на ниска температура пред да се користат. 2. Машина за миење со ладна вода, на нежен циклус, собори сува на ниска топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата