Honeywell V5011N1099 2 2-Начин F-NPT Свет Вентил

Honeywell V5011N1099 2 2-Начин F-NPT Свет Вентил

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Директна и повратно делување.Висок притисок на пареа модели со нерѓосувачки челик уреденост.Пролет-натоварени, само-прилагодување пакување.Нерѓосувачки челик матични спречува корозија.Вентил дизајни обезбеди еднаков процент на карактеристиките на протокот за строга контрола на вода, и линеарна карактеристика на проток за строга контрола на пареа или разладени вода.Се користи за двете-позиција или modulating контрола на пареа и вода и гликол решенија (за 50 проценти концентрација) во греење или ладење системи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата