Бесплатни Стои Едноставна Облека Железнички/Мултифункционален Облека Железнички/Дрво/Погодност Завршувањето/Црна / 60×30×160cm

Бесплатни Стои Едноставна Облека Железнички/Мултифункционален Облека Железнички/Дрво/Погодност Завршувањето/Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1403.76
Залиха:

Едноставен и елегантен : едноставен, модерен дизајн, мазни линии, елегантна и убава.Уникатен дизајн : дебела заградата, од страна на копчето дизајн, различни бои, завртки за фиксирање, ' рѓа доказ, водоотпорен, лесен за чистење.Структура : цврсто дрво, три-димензионална структура, стабилен, на здрава и еколошки, силна носивоста, цврсти и издржливи, лесно да се соберат.Парична казна изработка : мазна пескарење, висока температура на печење боја, трајни, не е лесно да исчезнат (мат).Применливи места : семејството, спална соба, дневна соба, облека продавница, салон, канцеларија, итн.Овој грб решетката е направена од цврсто дрво и има силна товарот капацитет.Тоа е достапна во повеќе големини за да креирате повеќе простор и го реши вашиот складирање проблеми.На едноставни и стилски дизајн може да бидат заменети со речиси било која боја, без разлика каде се наоѓате, вие може да додадете контакт на стил за да одговара на секој мебел.Име : Грб Rack Color : црна, бела, кафеава, златен (мат)Материјал : цврсти wood Size : 60 × 30 × 160cm Design : долниот дел од грбот решетката може да поставите кеси, кутии за складирање, чевли, од страна на копчиња да се откажам облека, торби за да ги задоволат вашите дневни needs Note : По приемот на стоката, доколку постои каков било пропуст, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори што е можно possible Due на различни рефлектори и различни екран бои, реалните предмети, може да имаат одредена боја разлика, која е normal The прирачник за мерење на производ големина може да има некоја грешка од 1-2cm, а испораката е обично 10-21 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата