Huness Случај за Samsung Галакси A02S Случај + Калено Стакло Екран Заштитник Трајни Оклоп и Еластични Шок Апсорпција Defender Случај (Сина)

Huness Случај за Samsung Галакси A02S Случај + Калено Стакло Екран Заштитник Трајни Оклоп и Еластични Шок Апсорпција

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Доаѓаат со калено стакло екран заштитник, екран заштитник не се зголеми цената.Совршено Дизајнирани за Samsung Галакси A02 S.Не се Вклопуваат : Samsung Galaxy A12 и A21 S.Повеќе Зафат, Помалку Се Лизга.Мека Браник Помага Апсорбира Шок во Комбинација со Анти-лизга Заврши за да се Обезбеди Телефон од Удари и Капки.Полно Тело, Заштитна Дизајнот да се Задржи Вашиот Телефон целосно Заштитени.Шок доказ и Отпорен на Гребење и Не се лизга.Супериорен Заштита.Двоен Слој Дизајн,TPU Rubberized Внатрешна Случај + Тешко PC Надворешната Школка Капак.Една година за враќање на парите или замена, ако било кој квалитет на прашањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата