Baerfgnxfg Мачка Сад, Домаќинство, домашни Миленичиња Двојно Сад, Погоден за Мачки и Кучиња, Не е Лесно да Чукнам во Текот, Едноставно да се Чисти (Боја : Розова)

Baerfgnxfg Мачка Сад, Домаќинство, домашни Миленичиња Двојно Сад, Погоден за Мачки и Кучиња, Не е Лесно да Чукнам

Достапно за вашата нарачка
DEN 465.60
Залиха:

❤Модерна база дизајн промовира јадење на телото и изгледа одлично во вашиот дом. ▲Монтажни дизајн, лесно да се размонтираат и едноставен за cleant.Четири-агол не се лизга подлога TPR заштита на животната средина нога подлога, подобра стабилност. ▲Дебели нерѓосувачки челик материјал, светла боја, нема рѓа, без боја, се намали и компресија отпор. ▲Посебен дизајн може да се состави по волја, на дното и база на сад усвои посебен дизајн, кој може да се состави и е едноставен за чистење. ▲Целосно монтажни, сплит дизајн, лесно да се размонтираат и се мијат.Боја : розова, сина, зелена, beige Material : Нерѓосувачки steel Size : 31.5*17.5*5cm Package содржина : 1*домашно милениче сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата