Intel NUC 11 Ентузијаст GeForce RTX 2060 6GB 10 Windows Pro Бизнис Мини PC Комплет, Intel Quad-Core i7 Процесор, 64GB DDR4 RAM меморија, 2TB PCIe SSD, WiFi 6, Bluetooth 5.2, Thunderbolt 4, 64GB Флеш Диск

Intel NUC 11 Ентузијаст GeForce RTX 2060 6GB 10 Windows Pro Бизнис Мини PC Комплет, Intel Quad-Core i7 Процесор,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3335.76
Залиха:

Се изгради и да ги прилагодите на вашите сопствени компактен компјутерски систем за да одговара на вашата продуктивност, забава, малопродажба, бизнис и креативни потреби со Intel NUC 11 Ентузијаст за Полнење.Овој компактен десктоп систем Кој има Intel Quad-Core i7 Процесор.Посветен NVIDIA Ge Force RTX 2060 6 GB GDDR6 графичка картичка ви овозможува да ја играат вашите омилени игри во 1080p со ray следење и DLSS. 64 GB DDR4 RAM меморија, 2 TB PCIe SSD.Intel Wi-Fi 6 E AX411, 802.11 секира 2x2 3.0 Gbps w/ 6 GHz 1 x HDMI, 1 x Mini Display Port, 2 x Thunderbolt 4, 6 x USB 3.1 (Gen2) Type-A. Windows 10 Професионални.Комплет со 3 Во 1 Дизајн на Перото (Перо Пенкало + Ballpoint Пенкало + USB 3.0 64 GB Флеш Диск).ПРОЦЕСОРОТ : Intel Quad-Core i7 Processor On-одбор графички адаптер модел : Intel Ирис Xe Graphics Discrete графички адаптер модел : Geforce RTX 2060 Graphics Memory : 64 GB DDR4 SDRAMHard диск : 2 TB PCIe SSDPorts : 6 x USB Тип-А (USB 3.1 / USB 3.2 Генералот 2) USB Тип-C : 2 x Thunderbolt 4 Display : 1 x HDMI 2.0 1 x Мини Display Port 1.4 Аудио : 1 x 1/8" / 3,5 mm приклучок за Слушалки/Микрофон Влез/Излез 1 x TOSLINK S/PDIF Output Ethernet : 1 x RJ45 (Gigabit) Wi-Fi : Intel Wi-Fi 6 AX201 Bluetooth верзија : 5.2 Димензии : 8.70 x 5.59 x 1.65" / 221 x 142 x 42 mm Weight : 3.5 lbs Operating Систем : Windows 10 Професионални.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата