5 Ниво Жица Shelving Единица Рек NSF Тешки Висина Прилагодливи Складирање Полица Метал Shelving со Тркала/Нозе Levelers Гаража Рек Кујна Рек Канцеларија Rack Комерцијални Shelving - Цр

5 Ниво Жица Shelving Единица Рек NSF Тешки Висина Прилагодливи Складирање Полица Метал Shelving со Тркала/Нозе

Достапно за вашата нарачка
DEN 1847.76
Залиха:

Жица shelving жица полица метал решетката.метални сталажи метал shelving nsf жица shelving единица shelving жица решетката решетката shelving метална жица shelving челик жица shelving жица shelving челик жица shelving метална жица shelving.Оваа жица полица ќе имате екстра простор на дом,канцеларија,кујна,гаража,магацин, итн.★【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】Совршена големина и простор за складирање на жица shelving тоа е.Има жица полица усни свртени надолу кога ќе се соберат на метал решетката. ★【СУПЕР СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ】Тешки челични жици се направи оваа жица полица да биде многу силен и издржлив.★Жица shelving е прилагодлива висина,1 инчен на зумот.★Секоја полица на жица shelving може да се одржи 250 кг со нозете levelers кога тежина подеднакво распределена,вкупно 1250 lbs со нозете levelers . ★【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Нема алатки потребни за да се соберат оваа жица shelving,собранието настава се вклучени. ★【ДОБАР ПАКЕТ】жица shelving единица е преполна со силна пошта кутија.Секоја полица на жица shelving може да се одржи 250 кг со нозете levelers кога тежина подеднакво распределена,вкупно 1250 lbs со нозете levelers . ★【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Оваа жица shelving е NSF наведени.Жица метална жица решетката полица shelving.Оваа жица shelving е силен и издржлив метал решетката.И метал решетката може да се користи во станбени и комерцијални средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата