lin 1440pcs/многу Светлина Siam AB Flatback Не амбуланта корегирање Strass Помине Уметност Кристал 3D Стакло Круг Кристал Камења за DIY Ноктите Украси Случува (Боја : SS5)

lin 1440pcs/многу Светлина Siam AB Flatback Не амбуланта корегирање Strass Помине Уметност Кристал 3D Стакло Круг

Достапно за вашата нарачка
DEN 2071.20
Залиха:

SS3 (1.1~1.3 mm) 1440pcs/многу.SS4 (1.4~1.6 мм) 1440pcs/многу.SS5 (1.7~1.8 mm) 1440pcs/многу.SS6 (1.9~2.0 mm) 1440pcs/многу.SS8 (2.3~2.5 mm) 1440pcs/многу.Материјал : Кристал Големина : SS3 (1.1~1.3 mm) 1440pcs/lot SS4 (1.4~1.6 мм) 1440pcs/lot SS5 (1.7~1.8 mm) 1440pcs/lot SS6 (1.9~2.0 mm) 1440pcs/lot SS8 (2.3~2.5 mm) 1440pcs/lot SS10 ( 2.7~2.9 mm) 1440pcs/lot SS12 (3.0~3.2 mm) 1440pcs/lot SS16 (3.8~4.0 mm) 1440pcs/lot SS20 (4.6~4.8 мм) 1440pcs/lot SS30 (6.4~6.6 mm) 288pcs/lot SS34 (7.1~7.3 mm) 288pcs/lot Colour : Светло Siam AB Не-амбуланта корегирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата