HARIKA - 24K Јастиви Злато Лист Листови Трансфер Вистинска Златна Фолија 8x8cm за Торта Декорација Уметност Занает Хартија Gilding Трансфер Златна Фолија Листови - 25 компјуте

HARIKA - 24K Јастиви Злато Лист Листови Трансфер Вистинска Златна Фолија 8x8cm за Торта Декорација Уметност Занает

Достапно за вашата нарачка
DEN 2109.36
Залиха:

100% нов и висок квалитет.Совршен за сечење во облици, изработка на костими, украси, огласна табла backdrops и училишни проекти; лесно да железо и безбедни за децата., објектот е добра за многу занает проекти и шиење diy занает.Идеален да се Користи За : Завиткување, Пакување, Оркестарот, Мејлинг, Празник Подароци Виткањето, Покријте ја Табелата за Странките, Подароци Виткањето се Тркалаат, Браун Подарок Хартија за Завиткување се Тркалаат Божиќ, Детска Уметност и Занает, Проекти, Заштита на Мебел и Подови, Пишување, Цртање, Сликање, Боење, Додатен Пакет и многу повеќе.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа.Најдобри Божиќни подароци за дома derco.Тешко да се избере подарок за родендени, Божиќ, Велигден, Децата Ден, Денот на Вљубените, завршувањето на студиите?На ракотворби изработени со рака ќе биде одличен подарок!. 100% нови и високо quality Perfect за сечење во облици, изработка на костими, украси, огласна табла backdrops и училишни проекти; лесно да железо и безбедни за децата., објектот е добра за многу занает проекти и шиење diy занает.Идеален да се Користи За : Завиткување, Пакување, Оркестарот, Мејлинг, Празник Подароци Виткањето, Покријте ја Табелата за Странките, Подароци Виткањето се Тркалаат, Браун Подарок Хартија за Завиткување се Тркалаат Божиќ, Детска Уметност и Занает, Проекти, Заштита на Мебел и Подови, Пишување, Цртање, Сликање, Боење, Додатен Пакет и многу повеќе.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа.Најдобри Божиќни подароци за дома derco.Тешко да се избере подарок за родендени, Божиќ, Велигден, Деца Ден, Денот на Вљубените, завршувањето на студиите?На ракотворби изработени со рака ќе биде одличен подарок!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата