JMT 10pcs/многу PCI-E PCIE 8p Женски 2 Двојна Порта 8pin 6+2p Машки Графика GPU Видео Картичка Рудар Моќ Проширување Кабел Кабелот 18AWG Жица

JMT 10pcs/многу PCI-E PCIE 8p Женски 2 Двојна Порта 8pin 6+2p Машки Графика GPU Видео Картичка Рудар Моќ Проширување

Достапно за вашата нарачка
DEN 529.92
Залиха:

100% Сосема Нов и Висок Квалитет!.PCI-E 8p Машки да Dual 6+2p Женски. 6+2 Pin Splitter Кабел. 18 AWG Графика GPU Видео Картичка Рудар Моќ Проширување Кабел.Должина : 15cm.Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Бренд Име : JMTType : Моќ Cable PCI-E 8p Машки да Dual 6+2p Female6+2 Pin Splitter Cable18 AWG Wire Length : 15cm Пакет се вклучени : 10 * PCIE Напојување Кабли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата