НК НК Трапезоидна Приказ Полица Модел Екранот Стојат Десерт се Залага за Накит

НК НК Трапезоидна Приказ Полица Модел Екранот Стојат Десерт се Залага за Накит

Достапно за вашата нарачка
DEN 904.08
Залиха:

Дозволете ни да се прикаже асортиман на производи во уредни и организира аранжман.Дебела акрилик одбор, се изедначи површината, лесно да се одржи.Акрилик плоча инкрустирани е стабилен и здрав за последен долго користење.Одлично за прикажување и организирање, мини цртан филм бројки, кукли, автомобил модел, cupcake, парфем, очила, зачин шишиња, или било какви други предмети.Мулти-слој на екранот рек полица стојат може да ви помогне да се создаде уредна функција на вашата Акција Фигури.Опис : - мулти-слој на екранот рек полица стојат може да ви помогне да се создаде уредна функција на вашата Акција Фигури. - Акрил плоча инкрустирани е стабилен и здрав за последен долго користење. - Дебела акрилик одбор, се изедначи површината, лесно да се одржи. - Дозволете ни да се прикаже асортиман на производи во уредни и организира аранжман. - Одлично за прикажување и организирање, мини цртан филм бројки, кукли, автомобил модел, cupcake, парфем, очила, зачин шишиња, или било какви други предмети.Спецификација : - Материјал : Acrylic Size Табела : Lx W : 35x15cm/13.78x5.91inch Height : 12cm/4.72inch8cm/3.15inch5cm/1.97 inch Package Вклучува : 3 Парчиња Екранот Stand Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Кон својствата

- Material:
Acrylic
Size Chart:
LxW:
35x15cm/13.78x5.91inch
Height:
12cm/4.72inch
8cm/3.15inch :
5cm/1.97inch :
Package Includes:
3 Pieces Display Stand :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобри предлози во категоријата