[2 Pack] Екран Заштитник за Pentax К-01 Дигиталната Камера, KHAOS Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Јасно Отпорен на Гребење на PENTAX К-01

[2 Pack] Екран Заштитник за Pentax К-01 Дигиталната Камера, KHAOS Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Јасно Отпорен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1348.80
Залиха:

1.Специјално дизајниран за PENTAX К-01. 2. Направени на Нано хемиски материјали, [Ултра-јасно] со 99.9% транспарентност, за да се овозможи оптимално, природни гледање искуство. 3. Експлозија-доказ, шок-доказ, [Ултра-тенок] 0.3 mm дебелината е сигурен и resiliant, и ветува целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност. 4. Многу издржливи, и отпорен на гребење - површинска цврстина 9 H,Специјални анти-масло обработка прави отпечатоци од прсти. 5. Вклучува : 2x Стакло Екран Заштитник, Влажни/Сува Брише, Прашина Отстранување Налепници. [2 Pack] KHAOS Екран Заштитник Комплет Вклучува : 2 x Калено Стакло Екран Заштитник 2 x Влажни/Сува Брише 2 x Прашина Отстранување Налепници [KHAOS] екран заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силициум лепила -99% највисок транспарентност -9 H ХАРД-ОБЛОЖЕНА отпорен на гребење заштита -0.3 mm Ултра Тенки Сите 2.5 D Круг Работ [KHAOS] живот замена гаранција : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : -Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка -Оштетениот екран заштитници -не се вклопи во вашиот уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата