FzzPetDC Стигнале Мачка Закачка Стапче Играчки, Забава Мачка Маче Kitty Игра Играчка,Мачка Играчки за Внатрешна Мачки Интерактивни Стигнале Риболов Прачка со 8 Компјутер

FzzPetDC Стигнале Мачка Закачка Стапче Играчки, Забава Мачка Маче Kitty Игра Играчка,Мачка Играчки за Внатрешна

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

【Голема Вредност Мачка Играчка Стапче】 : ќе добиете 1pc x Риболов Прачка,2 парчиња x Црв Refills, 1pc x Риба Рефил, 2 парчиња x Бел стаорец, 3pcs x различни refills пердув играчка со бел, Доволно прилози играчка за долго време и за забава.мачки ќе биде доста заинтересирани за нив. 【Безбедно Мачка Играчки】 : Сите прилози се fadeless, можете да играте со вашите мачки безбедно.Риболов прачка контрола е опкружено со мек сунѓер слој, кој е удобно да го допре и да не се лизга и лесно да се одржи, кога комуницирате со вашиот писе. 【Стигнале Мачка Стапче】 : На стапче може да се протега од 16.5" во 29.5".Тоа е многу светлина, флексибилни, издржлив и лесен за чување.Пена справи прави вашите раце поудобно и го прават тоа можно да се игра подолго време без да сте уморни. 【Рачна Ролна Дизајн】 : прирачник ролна дизајн го прави лесно да се прилагоди на должината на линијата без проблеми, а потоа на линија може да биде утврден од страна на префрлување зад макара, кој е многу удобен за да работат. 【Интерактивни Смешно Мачка Играчка】 : Ова риболов пол стил интерактивни мачка стапче пердув играчка може да донесе бескрајна забава на мачки, овозможувајќи им на одржување на активна и вежбање, во исто време, тоа може да се зголеми односот меѓу сопственикот и домашно милениче.Популарна Мачка Риболов Пол Играчка, одличен начин да се занесе вашата мачка е природен лов instincts1. На телескопски стапче и долго јаже може да се задржи подалеку од мачка остри канџи.2. Различни различни refills на пердув играчки со бел црви може да се чува мачки свежи.Спецификација : Стигнале Риболов Прачка : Овој уникатен телескопски мачка стапче може да се прилагоди во опсег од 16.5"(42cm) да 29.5"(75см), која може да се обезбеди подобра контрола за различни растојанија.Пакетот вклучува : 1 Buc флексибилни мачка wand2 Компјутери worms1 Pc Fish2 Pc rat3 Pc различни refills пердув играчка со бел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата