ССФ-АЛАТКИ, MGEHR1616-1.5 MGEHR1616-2 MGEHR1616-3 MGEHR1616-4 Носителот + MGMN150 MGMN200 MGMN300 Вметнете ЦПУ Струг за вклучување на Алатката (Агол : MGEHL1616 4, Вметнете Ширина(mm) : MGMN200 PC9030)

ССФ-АЛАТКИ, MGEHR1616-1.5 MGEHR1616-2 MGEHR1616-3 MGEHR1616-4 Носителот + MGMN150 MGMN200 MGMN300 Вметнете ЦПУ

Достапно за вашата нарачка
DEN 736.08
Залиха:

Материјал : Волфрам Карбид.Број на модел : MGEHR1616-1.5+MGMN150. Цврстина : 92. Обложување : CVD.Употреба : Разделба и grooving.Обложување : CVDUsage : Разделба и grooving SET 1 : MGEHR1616-1.5+MGMN150 SET 2 : MGEHR1616-2+MGMN200 SET 3 : MGEHR1616-3+MGMN300 SET 4 : MGEHR1616-4+MGMN400.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата