Slimline САС SFF-8654 да М 2/М 3 SSD Адаптер

Slimline САС SFF-8654 да М 2/М 3 SSD Адаптер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1266.00
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. Slimline САС SFF-8654 да М 2/М 3 SSD Адаптер.Микро SATA Кабли PN# ТЕНОК-1477-М3. Автентични само ако се продаваат од страна на Микро SATA Кабли.COVID-19 : НЕМА ПРЕВОЗОТ ОДЛОЖУВАЊА.Ние се уште нудат истиот ден испорака за нарачки поставени од страна 4 : 30 ЧАСОТ.Slimline САС SFF-8654 да М 2/М 3 SSD Адаптер Карактеристики : Изграден во Топла Plug моќ IC штити М. 2, М 3 SSD SFF-8654 slimline САС да М. 2, М 3 конвертирате Изграден во SFF-8654 конектор, pin-out дефинирани од страна на PCIe Изграден во М. 2 М-копче полнач, pin-out дефинирани од страна на PCIe LED 1 Grenn LED покажува М3 NF1 SSd моќ подготвени LED 2 Зелена LED на М. 2 SSD моќ подготвени LED 3 Црвени LED трепка означува SSD активен статус Спецификации : Во согласност со NVM Изразат 1.2 Поддржува PCI Express База Спецификација Рев 3.1 Поддржува PCI Express М. 2 Спецификација Ревизија 0.7, Верзија 1.0 во Согласност со PCIe OCUlink Спецификација Рев 1.0 Поддршка Samsung М. 3 NF1 Datasheet_v0.4 Примена : SFF-8654 да SFF-8654 Кабел за SFF-8654 slimline САС-Домаќин од страна на SFF-9402 дефинирани PCIe Ref Clk0 p,n SFF-8611 да SFF-8654 Кабел за SFF-8654 Slimline-Домаќин од страна на SFF-9402 дефинирани PCIe Ref Clk0 p,n SFF-8642 да SFF-8654 Кабел за SFF-8643(мини САС) - Домаќин од страна на ИНТЕЛ дефинирани PCIe Ref Clk0 стр.n Поддржува М. 2(NGFF) SSD Форма Фактор : Тип 22110-D2-Б-M : 110mm(L) x 22mm(W) Тип 2280-D2-Б-M : 80mm(L) x 22mm(W) Тип 2260-D2-Б-M : 60mm(L) x 22mm(W) Тип 2242-D2-Б-M : 42mm(L) x 22mm(W) Тип 2230-D2-Б-M : 30мм(L) x 22mm(W) Поддржува М. 3 SSD Форма Фактор : Тип 22110-D2-Б-M : 110mm(L) x 30.5 mm(W) Микро SATA Кабли PN # ТЕНОК-1477-М3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата