iProductsUS Американското Знаме Телефон Случај Компатибилен со iPhone XR и Екран Заштитник, Врежани во САД, Изградена-во Метална Плоча, TPU Shockproof Црна Бамбус Капак (6.1)

iProductsUS Американското Знаме Телефон Случај Компатибилен со iPhone XR и Екран Заштитник, Врежани во САД, Изградена-во

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Заврши сите копчиња, лесно да се стави на и да ги отстраните, директен пристап до сите копчиња и пристаништа.Секој клиент беше импресиониран од нашите кориснички случаи, ќе добиете многу комплименти од вашите пријатели и сите околу вас.Компатибилен со Безжично Полнење - Телефон случаи имаат невидлива метална плоча изграден во нив да го држете вашиот телефон со тесна врска на вашиот магнетни планината кога возите (Магнетни планината не е вклучен). Вграден-во метална плоча, можете да прикачите телефонскиот да магнетно гората без да се почитуваат било налепницата на вашиот телефон или на случајот (Магнетни планината не е вклучен). Доаѓа со 9 H стакло екран заштитник, совршен за да се заштити телефонот.Ние нудиме 100% ризик купување - Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи, ние нудиме 30-ден се врати гарантирањето заедно со една година гарантирањето за секој производител на дефекти за телефонот случаи од купување датум.Можете безжично полнење на телефонот со случајот на.Тоа обезбедува одредена заштита на екранот област како што е повисока од стакло.Заштита на вашиот екран - Калено Стакло Екран Заштитник е вклучена со оваа набавка, обезбедување на најдобри екран заштита. За кориснички случаи, ние ќе го направи тоа според вашиот текст и фонт # сте одбрале, и да го испрати по е-пошта за потврда ако се бара одобрување пред да се прави тоа.Answer : ___________________________ Note : 1.Пакет : Вистински бамбус телефон случај X 19Ч Калено Стакло Екран Заштитник X 1. Дрво е вистински бамбус, но не и лажни печатени дрво жито.Компатибилен со Apple i Phone XR (6.Знаеме дека ќе љубов на нашите производи.Воена Одделение Заштита – shockproof i Phone Плус случај беше капка тестиран 8 нозе, заштитени од цврсти TPU гума браници и тешки-должност случај структура.Уникатен Дрво Случај импресиониран од страна на луѓето – Врежани во САД.Одличен подарок идеја!Со нашите Американското Знаме дизајн за да ја искажете вашата личност, додека за заштита на вашиот телефон. Дизајниран и Врежани во НАС, рачно изработени гравирање САД Знамето на црна бамбус телефон случај компатибилен со Apple i Phone XR (6. Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи што ги нудиме 30 дена гаранција за враќање и една година гарантира и животниот век на техничка поддршка!Едноставно контактирајте со нас за да се вратите за целосна наплата во рок од 30 дена, или во случај на прекини, ние ќе го замени бесплатно во првите 12 месеци. Не двоумете се да контактирате со нас, доколку постои било каков проблем со нашите производи, ние сме тука да ви помогнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата