BESTSUN Ултра Светли Нови Кри XM-L2 LED Сијалица 1 Режим 1200Lumens Капка-во P60 Дизајн Модул Светло Поправка Делови Факел Замена на Сијалица за Безпогрешен Hugsby C2 G2 Z2 6P 9P G3 S3 D2 Ultrafire

BESTSUN Ултра Светли Нови Кри XM-L2 LED Сијалица 1 Режим 1200Lumens Капка-во P60 Дизајн Модул Светло Поправка Делови

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

УЛТРА СЈАЈНА СВЕТЛИНА : Користи најновиот КРИ XM-L2 LED, за производство на многу светол зрак на светлината до 1200 Lumens.LED светла боја : кул бело.СЈАЈНА МАЗНА РЕФЛЕКТОР : Обезбедува повеќе концентрирани зрак, и затоа е подобро да се фрли (опсег).Парична КАЗНА МАТЕРИЈАЛ : телото изградена на високи и квалитетни алуминиумски легури, и има многу цврста конструкција.ЕФИКАСНА И ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Ниска греење, долг животен век.Никогаш не купи светилки повторно ПРЕДВОДЕНИ од животниот век над 100,000 часа.ПОГОДНИ ЗА : Ultra Fire WF-501 A,WF-501 B,WF-501 C,WF-501 D,WF-502 D,WF-502 B,WF-503 B,WF-504 B,WF-501 N,L2,Ц1;Unique Fire М2,Unique Fire R5;Trust Fire S-R5;Безпогрешен 6 P, G2,9 P.ДЕМАНТ : Ова е една големина одговара на повеќето крушка, наведени погоре се многу модели дека оваа drop-in ќе одговара.Поради непредвидени варијации во производителот модели на оваа drop-in не е 100% гарантира компатибилни.Ве МОЛИМЕ да проверите дали тоа одговара за вашиот светло пред да го купите Карактеристики : Висок квалитет на алуминиум легура за правилно топлина дисперзија Карактеристики на цврст-држава, ПРЕДВОДЕНИ со прецизност мазна рефлектор кој создава мазна зрак Посебен дизајн, подобрување на светлината на излез за intension и растојание Ефикасна и заштеда на енергија, ниска греење, долг животен век Погодност да го инсталирате Доаѓа со инструкции за инсталација за сите наведени модел видови COMPATABILITY : ЗАБЕЛЕШКА : За употреба со сите Безпогрешен, отстрани надворешниот (големи) произлегуваат од база на светилка Потврди одговара за Безпогрешен 6 P, 6 Z, 9 P, 9 Z, Z2, Z3 Потврди одговара за Безпогрешен G2, G3 со повремени измена што се бара(отстранување на поголеми надворешниот пролет) се Изјасниле дека се вклопуваат : Безпогрешен C2, М2 Серија Модификација за употреба со Безпогрешен M951 & 952 Потврди одговара : Solarforce L2, L2 M, L2 P, L2 T Потврди одговара : Lumaforce LF1, LF2 Серија Потврди одговара : Ultrafire и слични 501 B, 502 B, 503 B, 504 B Пријавени за да се вклопи : G&P T6, T9, X6, М3, R12 се Пријавени одговара : Uniquefire L2 Пријавени за одговара : Ultrafire G60, G90, G120 Пријавени за да се вклопи : Spider Fire L2 Серија, G&П Т-6 Т-9, R12, , Hugsby S3, М2, G2 Пакетот Вклучува : 1 x Нови КРИ XM-L2 LED 1-Владата ПРЕДВОДЕНА од Drop-in-Модул.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата