Focuslife Жичен Инфраред Ултра Сензор Бар Продолжен Игра Опсег за Nintendo Wii Контрола

Focuslife Жичен Инфраред Ултра Сензор Бар Продолжен Игра Опсег за Nintendo Wii Контрола

Достапно за вашата нарачка
DEN 1190.40
Залиха:

Превозот со САД.Предмет : Wired Далечински Сензор Бар за Nintendo Wii.Го замени вашиот погрешни или скршени звучници сензор бар.Долг Кабел Овозможува слобода да ја поставите вашата конзола насекаде.Максимална следење на перформансите за игри.Предмет : Wired Далечински Сензор Бар за Nintendo Wii Состојба : Нова Количина : 1 Боја/Дизајн : Звучници Сензор Бар Замени погрешни или скршени звучници сензор бар Долг Кабел Овозможува слобода да ја поставите вашата конзола насекаде Максимална следење на перформансите за игри Само ги Поврзете на вашата конзола и вашиот подготвен да Игра Nintendo Wii Не се Вклучени Не-ОЕМ Додаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата