100PCS Портокал Дрво Помине Стапови Двојно Двострано Cuticle Тласкач Смена Нокти Педикир Алатка Мулти Функционални Помине Уметност стапови

100PCS Портокал Дрво Помине Стапови Двојно Двострано Cuticle Тласкач Смена Нокти Педикир Алатка Мулти Функционални

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Пакетот вклучува 100 PCS Портокал Дрво Помине Стапчиња.Материјал : изработени од природни портокал дрво.Големина : околу 6 инчи (15cm) во должина.Не-токсични, без мирис, кожата пријателски, дури и луѓето со осетлива кожа може да ја користат.Лесен за носење и употреба, можете да ги користите дома или убавина продавница, или можете да го носат нив дури и вие сте на патување.Пакетот вклучува 100 PCS Портокал Дрво Помине Стапчиња.Материјал : изработени од природни портокал дрво.Големина : околу 6 инчи (15cm) во должина.Не-токсични, без мирис, кожата пријателски, дури и луѓето со осетлива кожа може да ја користат.Лесен за носење и употреба, можете да ги користите дома или убавина продавница, или можете да го носат нив дури и вие сте на патување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата