AMJ Прашка Перниче за Патување и Туризам - Повеќенаменски Crossbody Рамо Ранец, Отворено Градите Торба Daypack за Мажи & Жени

AMJ Прашка Перниче за Патување и Туризам - Повеќенаменски Crossbody Рамо Ранец, Отворено Градите Торба Daypack

Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76
Залиха:

Судир на бизнис и слободно време, на хеџинг на класичните и модерни, едноставност, виталност, комфор, и функцијата се сите различни и роман работи кои ние донесе до вас.Проблемот што треба да се посвети внимание при изборот на прашка торба е неговата безбедност, вклучувајќи го и анти-кражба патент и квалитетот на градите торба. 1 x Мали џеб на рамо, рака со патент.Флексибилност.Во тоа време, ви треба тока заклучување за да го носат добро.Ве молиме да се свесни мало аберација дека поради следи brightness/contrast settings итн.Зошто да се одбере Прашка Торба?.Функцијата е сличен со ранец, но исто така лесно да се управува, овозможувајќи ви лесно партија, пуштате, и да уживате во сценографијата.Everyones Младите е можно да се оддели од една кеса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата