Jointown Лицето Маска, Црна 100 Маски

Jointown Лицето Маска, Црна 100 Маски

Достапно за вашата нарачка
DEN 954.96
Залиха:

Ова е општа употреба лицето маска во црно.Оваа маска не е наменет за медицинска употреба, и не е докажано да се намали пренесувањето на болеста.Пакување од 100 маски во две кутии.Овие маски треба да се отстрануваат по секоја употреба.Имајте на црно-страна надвор и носот клип на горната страна. 3-ply, со топи разнесени полипропилен филтрација слој.Jointown Црно Лице Маски две кутија пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата