iProductsUS Компатибилен со iPhone XR Јасен Случај и Екран Заштитник, Печати Уникатен Слон Дизајн Кристал Тенок Маска, Тешко КОМПЈУТЕР Назад + Мека TPU Браник Заштитна Shockproof С?

iProductsUS Компатибилен со iPhone XR Јасен Случај и Екран Заштитник, Печати Уникатен Слон Дизајн Кристал Тенок

Достапно за вашата нарачка
DEN 334.80
Залиха:

Посебно за i Phone XR (6.1"-2018) - Дизајнирана и отпечатена во САД, со нашиот прекрасен дизајн на уникатен слон за да ја искажете вашата личност, додека за заштита на вашиот телефон, шарени текстура слика е отпечатена со мирис, заверена отпорен на гребење мастило и силна нула-доказ.Screen Protector - А 5 D 9 H Калено Стакло Екран Заштитник е вклучена во овој набавка на телефонот, на екранот заштитник опфаќа екран сите околу 1 mm на јазот да се даде одреден простор меѓу екранот и на случај.Shockproof и Камера Заштита - Airbag аглите апсорбира шокот, додека пад, тенок и форма се монтира уште дебели доволно да се заштити од испакнати задна камера и екран.Прецизни cutouts t треба да се отстрани случај додека безжични полнење на вашиот телефон.Безжичен полнач не е вклучена.Воскресна рабовите заштитник на екран и камера од гребење. 6 нога капка тест случај го штити телефонот од оштетување кога телефонот е намален.Детали се печатени совршено со нашите УВ печатач НАПРАВЕН ВО САД.Безопасни мастило (НАПРАВЕН ВО САД) со карактеристики на мирис, уверение, отпорен на гребење ја прави сликата како извонредни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата