Кревање Око Орев М12 Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тркалезна Форма за Јаже Фитинг Сребрен Тон Пакување од 4, (Bettomshin)

Кревање Око Орев М12 Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тркалезна Форма за Јаже Фитинг Сребрен Тон Пакување

Достапно за вашата нарачка
DEN 470.16
Залиха:

Женски Навој Големина : М12. Прстен Внатрешниот Дијаметар : 30мм / 1.18 инчен; вкупна Висина : 52mm / 2.05 инчен; Прстен Дебелина : 11.3 mm/0.44 инч.Направени на 304 нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа, отпорен на корозија и издржливи.Дизајниран да се зезнав на различни должини на навој акции или завртки да се поправи или укине предмети.Широко се користи во многу морски и индустриски апликации и обично се користи за да се поврзете кабли или јажиња да објекти.Кревање Око Орев - се Инсталира на различни навој акции или завртки да се поправи или укине предмети*Користи со hammock*За подигање птица задолжени за хранење телиња*за Да приложите базен за безбедност на јаже*Обично се користи за да се одржи кабел или синџир, како што се крпа rope Stainless челик има отпорност на корозија и издржливост, добро за поморски и индустриски апликации*Да тај-долу поени на кајак песни*Да се обезбеди крајот на сидро линија*Користи ова кревање око орев како тај-падови за камион на решетката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата