Baluue 60pcs Облека Големина Dividers Круг Облека Рек Dividers Комерцијална Облека Полици Dividers

Baluue 60pcs Облека Големина Dividers Круг Облека Рек Dividers Комерцијална Облека Полици Dividers

Достапно за вашата нарачка
DEN 902.16
Залиха:

Ригорозни процес, добар материјал за производство, навидум едноставна, но секаде е деликатна.се користи за да се организира облека и е многу полесно кога во потрага по соодветна облека.Мазна површина и убаво полиран, уредни и дарежлив, па воопшто не треба да се грижите за да му наштети на вашата страна.Бојата дизајн на оваа облека divider е светла и лесно може да се најде вас.исто така многу погодни за употреба во продавници, убава и удобна, овозможувајќи им на клиентите да го најдете големина тие сакаат побрзо.Description These облека големина dividers, која може да помогне да се организираат и да ги организирате вашата гардероба добро, така што вашата гардероба не е неуредна.не се погодни за одделување на возрасни е на облека, но, исто така многу погодни за организирање на бебешка облека, со различни големини или различни возрасти.не се погодни за употреба во плакарот дома, но исто така многу погодни за употреба во продавници.Карактеристики - Боја : Избрани боја.- Материјал : .- Големина : 9.00 X9.00 X0.30cm/3.54 X3.54 X0.12inch.- Ригорозни процес, добар материјал за производство, навидум едноставна, но секаде е деликатна.- се користи за да се организира облека и е многу полесно кога во потрага по соодветна облека.- Мазна површина и убаво полиран, уредни и дарежлив, па не треба да се грижите за да му наштети на вашата страна.- Бојата дизајн на оваа облека divider е светла и лесно може да се најде вас.- исто така многу погодни за употреба во продавници, убава и удобна, овозможувајќи им на клиентите да го најдете големина тие сакаат побрзо.Пакет Including10 x size dividers (S)10 x size dividers (M)10 x size dividers (L)10 x size dividers (XL)10 x size dividers (2 XL)10 x size dividers (3 XL).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата