XKUN Ѕид поштенско Сандаче Заклучување Lockable Отворено поштенско Сандаче Покрие Ѕид поштенско Сандаче Зелена Поцинкуван Челик

XKUN Ѕид поштенско Сандаче Заклучување Lockable Отворено поштенско Сандаче Покрие Ѕид поштенско Сандаче Зелена

Достапно за вашата нарачка
DEN 9942.00
Залиха:

Турбина дизајн : нови одбивни, распакување го спречува намалувањето.Кутија назад кука ви овозможува да висат на поштенско сандаче на ѕидот.Не е мртов агол боја внатре и надвор од кутијата да се спречи рѓа, просторот е пространа.Употреба : Превозот весници, писма, списанија, разгледници, украси и сл.Применливи прилики : на ѕидот виси поштенско сандаче, свадба, прослава, сцената декорација, прозорец продавница, фотографија реквизити.бренд име : brand name : поштенски Сандачиња монтиран на lockable ѕид се одговорни за испорака на повеќе mail, група mail, documents, весници, списанија, пакети, пакети, и поштата испорака.Производ : Mailbox Material : Поцинкуван sheet Size : 25x11x38 cm Боја : Green Delivery порта големина : 22 * 4 см тоа Како да се инсталира : Ѕид hanging Quantity : 1 поштенско Сандаче опсег : Заедница, вила, училиштето, семејството, хотел, ресторан, и сл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата