ДНК Motoring ОЕМ-Г-NI1320110 Левата Страна Власт Управувана Не-Преклопување на Не-Загреана на ретровизорот Компатибилен со 200SX/Sentra 1995-1999

ДНК Motoring ОЕМ-Г-NI1320110 Левата Страна Власт Управувана Не-Преклопување на Не-Загреана на ретровизорот Компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1108.56
Залиха:

Сигурен Квалитет : Сите директни делови се произведени со користење на високо квалитетни отпорност на ABS пластика & стакло и се дизајнирани да ги задоволат ОЕМ спецификации.Огледало Карактеристики - Локација : Напред, Левата Страна / Боја Крај : Текстура, Црна / Операцијата Тип : Моќ / Не-Количка.Возилото Fitment - Компатибилен со 200 SX 1995-1998 / Sentra 1995-1999 / Само се Вклопува Возила со Појавување на Функции како Огледало.Лесна Инсталација - Plug-n-игра Операција, Директна Топ-на OE Fitment или Замена за Акции Единица, не Бара Измена или Дупчење.Пакетот Вклучува - 1 X Фабрика Стил на Возење Страна Огледало (Вклучени се и Огледало Стакло и Домување).Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата