uxcell M6x18mm Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки Завртки Легиран Челик 100pcs

uxcell M6x18mm Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки Завртки Легиран Челик 100pcs

Достапно за вашата нарачка
DEN 438.96
Залиха:

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Материјал : Легиран Челик; Површинска обработка : Blackening; Спроведување Одделение : 10.9; Боја : Црна; Димензија : M6 x 18mm; Род Должина(Под Главата) : 18mm / 0.71"; Теренот : 1mm / 0.04".Внатрешниот Хексадецимален Ширина : 4mm / 0.16"; Завртка Главата Големина : 10.3 x 3.5 mm / 0.41" x 0.14"(Кол.*Дебелина); Пакет Содржина : 100pcs x Хексадецимален Штекер Завртки.Функција : Копчето глава на машина завртки, хексадецимален штекер диск.Метрички машина завртки за универзална употреба.Материјал : Направен од легиран челик, црна оксид слој заврши, носат-отпорни, анти-корозија, и тоа е понепречено да го користите.Примена : Широко се користи каде прицврстување е потребно собранието и одржување на домаќинствата, машински алати, изградба, и DIY проекти.Како домаќинство хардвер, електрични производи, механичка опрема производи, итн.Функција : Копчето глава на машина завртки, хексадецимален штекер диск.Метрички машина завртки за универзална употреба.Материјал : Направен од легиран челик, поцрнети површински третман е анти-оксидација, носат-отпорни, анти-корозија, и тоа е понепречено да го користите.Примена : Широко се користи каде прицврстување е потребно собранието и одржување на домаќинствата, машински алати, изградба на бродови и DIY проекти.Како домаќинство хардвер, електрични производи, механичка опрема на производи, изградба на бродови индустрија, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата