Среќа Детелина Тргување Ко Класична Плетенка Seagrass Капак Кошница, Природни

Среќа Детелина Тргување Ко Класична Плетенка Seagrass Капак Кошница, Природни

Достапно за вашата нарачка
DEN 2313.60
Залиха:

Направена Надвор На Убаво Плетенка Природна Морска Трева, Оваа Кутија За Складирање Се Функционални И Стилски.Капакот Го Прави Лесно Да Се Задржи Нередот Надвор Од Очите.Кошница Е Засилен Со Челичен Кафез Структура.Димензии : 12"L X 7.5"W X 7"H (7.5"H Со Капак).Сите Кошница Димензии Се Во Внатрешноста И На Врвот На Rim Мерења.Среќа Детелина Trading Co.Е Една Од Водечките Производителот На Кошеви Од 1985 Година. Направена надвор на убаво природна боја на морска трева,, оваа мала складирање кутија е и издржливи и стилски во исто време.На исечок рачки направи за лесен транспорт на предмети.Носат материјали за вашата различни проекти насекаде и да одите или да ја користите за чување на различни предмети во вашиот дом.Димензии : 12"L x 7.5"W x 7"H (7.5"H со капак) Сите Кошница Димензии се во Внатрешноста и на Врвот на Rim Мерења Материјал : Морска Трева и метал Среќа Детелина Trading Co.е една од водечките производителот на кошеви од 1985 година. Ние се гордееме со секој рачно изработени кошница, и е познат во индустријата за исклучителен квалитет и дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата