Телото Бран Чипка Пред Перики за Црна Жена 10A Braizilian Богородица Човечка Коса 150% Густина 13X4 Тело Бран Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Косата со Бебе Коса (22 Инчи)

Телото Бран Чипка Пред Перики за Црна Жена 10A Braizilian Богородица Човечка Коса 150% Густина 13X4 Тело Бран Чипка

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : .на сликите е 26 инчи тело бран чипка пред перика направени од страна на iphone.Перика Тип : 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса.Ве предложи 150 ℃, Бидејќи Човечка Коса ќе биде изгорена ако температурата е премногу висока.❤️【Висок Квалитет на Косата Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Богородица Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса, 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен.Нежно ја мие под рака со благ детергент или шампон.Да тоа може да се Исправи и Restyled.Никогаш не користете топла вода во процесот на миење перика и не стил, или четка тоа кога перика е влажно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата