Мини Skater 36Pcs Шарени Мали Виси Рака Lanyard за USB Флеш Диск Камера Мобилен Телефон Чанта Копчиња,4 инчен Должина

Мини Skater 36Pcs Шарени Мали Виси Рака Lanyard за USB Флеш Диск Камера Мобилен Телефон Чанта Копчиња,4 инчен Должина

Достапно за вашата нарачка
DEN 458.40
Залиха:

Големина : 4 инчен/10cm должина.Пакет на 36,6 избрани бои,6 парчиња по боја. 6 видови на светли бои, во исто време, најголемиот дел lanyards со различни бои може да обезбедува различни идентификатор за различни предмети.Примена : шарм ремени за мобилен телефон, USB диск, keychain, име ознака, ситните, декорација за рачно изработени накит додатоци.Мала тежина, лесно да се поврзете и да ја одвои за објект со lanyard port/дупка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата