Андроид 10 Автомобил Стерео Радио со 7 инчен Екран на Допир за Toyota, Тундра(2007-2013)/ Sequoia(2008-2014), 2 Din GPS Навигација Поддржува SWC EQ RDS USB, SD DVD Bluetooth WiFi Mirrorlink

Андроид 10 Автомобил Стерео Радио со 7 инчен Екран на Допир за Toyota, Тундра(2007-2013)/ Sequoia(2008-2014), 2

Достапно за вашата нарачка
DEN 8879.76
Залиха:

IMHz(НИ) FM Област : Европа/USA1/USA2/Japan/Русија СУМ Фреквентен Опсег : 522-1620 KHz; Increment : 9 KHz(ЕУ)/10 KHz(НИ) RDS : /Исклучување Огледало Линк : Поддршка Air Pin(PRO) на Апликации за iphone и Лесно да се Поврзете Апликации за Android телефон.Слика Гледачот : Поддршка JPS, BMP, PNG, GIF и сл.Можете да ја промените на музика,том повеќе лесно кога вашиот управувачот.Поддршка за USB диск до 2 TB и ТФ-картичка до 64 GB.И со користење на Лесен-Поврзете Апликации, треба да го користите вашиот полнење преку USB кабел за да го поврзете вашиот телефон со USB-Порта на оваа единица.И тоа исто така го прави вашиот возењето побезбедно.Оперативен СИСТЕМ : Android 10 оперативен СИСТЕМ ПРОЦЕСОР : CORTEX-A7 4*1.Овој екран е мулти-допир, чувствителен на допир одговор, флексибилни слајд, подобро светло пренос стапка.Ве молиме да го поставите canbus тип во фабричките прилагодувања доколку тоа е поврзано со моќта кабел.игра со се врти, Powerpoint Поддршка 4096*4096 Пиксели.Стан за оваа функција ќе се промени со систем визија, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите ако тоа не го имаат овие апликации споменати погоре. 【Воланот Контрола】Ова е радио за автомобил го поддржува оригинални воланот контрола.Поддршка на Задните приказ на Камерата Текст : Yes Поддршка DAB+КУТИЈА : Да, но треба екстра DAB+ кутија Поддршка TPMS : Да, но треба екстра TPMS уред Автомобил Рекордер Текст : USB Камера (PC Стандард,може да се купи на предната камера од нас) APK Installer : Поддршка за Андроид Package installer USB Конекција &ТФ-Картичка Слот за : Yes.3 GHz RAM : 1 GB ROM : 16 GB Екран : 7 инчен капацитивни екран на допир кој поддржува 1080 P видеа. 【Огледало Линк】Оваа функција поддржува и двете iphone и Android паметни phones.0 MHz,од 0,05 MHz(ЕУ)/O.Можете да ја промените на музика,том повеќе лесно со SWC.By користење на Air Pin(УЈП) Апликации, можете да го поврзете вашиот i Phone и оваа единица преку WIFI.【Компатибилни Модели】Ова е радио за автомобил ќе одговара за Toyota, Тундра(2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013);Тојота Sequoia(2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014) Забелешка : Овој компатибилен листа е само за референца, ве молиме да ја проверите контролната табла големина и бидете сигурни дека тоа е иста со табла слика во нашата понуда пред наддавање.Радио Функција : FM : 76.Покрај тоа, овој производ поддршка 2 D/3 D прикази на мапа и на гласовното водство, што го прави вашиот патува повеќе јасни и полесно.Оваа функција ја поддржува Bluetooth Телефон, рака бесплатни повици, Bluetooth Музика, музика download/ именик барање, Повикувајќи се на Рекорди.Вие сте слободни да го користите online или offline за навигација и изберете вашиот омилен навигација СТАН и го преземете од Android market во овој автомобил радио.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата