Clorox Scentiva Брише, Кајгана Слободни Чистење Брише - Пацифик Ветре & Кокос, 75 Count

Clorox Scentiva Брише, Кајгана Слободни Чистење Брише - Пацифик Ветре & Кокос, 75 Count

Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76
Залиха:

Покачена мирис : чисти и disinfect и уживајте во волшебна долготраен мирис на Пацификот ветре пакување може да варираат.Сите намена Избрише : Clorox Scentiva чистење брише' Јасно сушење формула се распаѓа маснотии сапун ѓубриња и валкано, па можете да се справи со било која површина.Мулти-површина почиста : бактерии и мензи се случи на повеќе од кујнски пултови и бања површини - безбедно да се Избрише надолу играчки remotes или исчисти автомобилот spills со овие не-кајгана санација брише.Расположливиот брише : ова 75 смета канистер за еднократна употреба, антибактериски брише функција Пацифик ветре мирис предизвикува бактерии на не-контакт со храна површини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата