Електрична Четка за заби Апарат за полнење За на Браун Орално-б 3757 D12 D17 D18 D19 D20 220-240 V

Електрична Четка за заби Апарат за полнење За на Браун Орално-б 3757 D12 D17 D18 D19 D20 220-240 V

Достапно за вашата нарачка
DEN 261.12
Залиха:

Ова електрична четка за заби полначот се вклопува за Браун Орално-Б D12 S12 S18 D17 D18 D19 D20 D29 D34 OC18 OC20 professional1000 3000 4000 5000 D12013 D12013w D12523 3709 3728 3737 4736 4717 4729 8850 полначот е погоден за патување, велика Британија, Германија, Франција, Австралија, итн.напон од 220 v - 240, го заменува оригиналната 110 v полнач, кога напонот е помал од 220 v, тоа може да се користи нормално, но, времето на полнење ќе биде продолжен Овој полнач е компатибилен за Браун одберете модел, но тоа НЕ е направено од страна на оригиналниот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата