AIMEILI 2 парчиња Црно Бела Гел лак, Градител База Јасно Чиста Боја Гел Сет

AIMEILI 2 парчиња Црно Бела Гел лак, Градител База Јасно Чиста Боја Гел Сет

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Пакет Се Вклучени : Blackpool (007) + Студио Бела Арктикот Бела (011)+ Градител База Јасно Чиста Боја Гел 6 Бои Во Собата.Класични нијанси за сите годишни времиња и секојдневно носење. 21 дена висок сјај носат , За како полски, Носи како Гел, Исклучен во минути.Огледало сјај заврши.Не Nicks, Чипс или Smudges.AIMEILI Градител База Јасно Чиста Боја Гел може да се користи како Градител Гел & База на Грб & Чиста Боја Гел & Помине Зајакнат Лак.Сјај сјај и долготрајна : Впие исклучување Гел лак треба да се излечат, под ноктите светилка.База на грб и горниот слој лак се потребни.Исто така, можете да користите нокти првично dehydrator за долго време носи.Просечното лекување време предложи 30-120 секунди.Со соодветна апликација, можете да уживате 14 дена нокти.DIY Помине Уметност : Уживајте во вашиот маникир помине уметност време со семејството, пријателите дома.AIMEILI 2 парчиња Црно Бела Гел лак, Градител База Јасно Чиста Боја Гел Сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата