INABA Близнаци за Мачки, Жито-Слободен Рендан Пилешко & Купони Gelée гарнир/Надополнување/Topper Чаши, 1.23 Унци по Порција, 19.68 Унци Вкупно (16 Порции

INABA Близнаци за Мачки, Жито-Слободен Рендан Пилешко & Купони Gelée гарнир/Надополнување/Topper Чаши, 1.23 Унци

Достапно за вашата нарачка
DEN 597.36
Залиха:

НАПРАВЕНИ СО ЗДРАВИ СОСТОЈКИ МОЖЕТЕ ДА му ВЕРУВАТЕ : Секој Inaba производ е направен со вкусен, човековите-одделение состојки, вклучувајќи фарма-покрена пилешко и/или диви-фатени на туна.Со ХИДРАТАНТЕН, нискокалорична УЖИНКА : секој 1.23 унца порција содржи 89.5% влага и само 20 калории, плус додадовме Витамин Е за имунитетот и Екстракт од Зелен Чај како антиоксиданс, па ова е снек можете да се чувствуваат добро за хранење на вашите мачки.Два ПАТИ TOPPERS : Близнаците се две единствен служи делови од рендан пилешко суспендирани во вкусен пилешко супа gelée.Едноставно пауза, освен, се повлече назад на капакот и се користи како topper на влажна или сува мачка храна или како гарнир/надополнување на нивните оброк.ЕДНОСТАВНО ВКУСНИ : Едноставни состојки, без зрна, конзерванси и вештачки бои служи во чаша со лесен-за-кора свежина печат кој им помага на заклучување во сите yumminess што се очекуваат од Inaba.ДОДАДЕТЕ НЕКОИ РАЗЛИЧНИ ЗА ВАШИТЕ МАЧКИ ЖИВОТ : се Достапни во четири вкусен вкусови дека мачките на сите раси и фази (маче на постарото) ќе уживате меша со нивниот секојдневен оброк.Овде, во Inaba, ние знаеме дека вашата мачка е важен дел од вашето семејство.Тоа е зошто секој од нашите Близнаци за Мачки содржи shreds на фарма-покрена пилешко служел во вкусна супа gelée.Секој 2.46 унца Близнаци е два single-служи чаши полни со вкусен состојки кои се човечки-одделение и се слободни од житарици, конзерванси и вештачки бои.Едноставно пауза, освен, се повлече назад на лесен-за-кора капакот и им служи на deliciousness.Се користи како гарнир/надополнување, како topper за вашите мачки влажно или суво мачка храна или да се меша во нивниот секојдневен оброк.Со 89.5% влага и само 20 калории, плус додадовме Витамин Е за вашата мачка имунолошкиот систем и Екстракт од Зелен Чај како антиоксиданс, тие се здрави мачка третираат можете да се чувствуваат добро за сервирање.Достапни во четири прекрасни вкусови ( Туна & Пилешко Рецепт, Пилешко Рецепт, Туна & Пилешко со Scallop Рецепт и Туна & Пилешко со Лосос Рецепт) мачки на сите раси и фази (маче на постарото) ќе се најде вкус што тие ќе уживаат меша со нивната секојдневна kibble.Inaba прави снек време забавно за вас и вашиот кожен пријател.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата