Хималаите Розова Сол Тули со Димензии 2 x 4 x 8 Pack 10 Дом Сол Блокови, Плочки и да се Изгради Сол Ѕид (100)

Хималаите Розова Сол Тули со Димензии 2 x 4 x 8 Pack 10 Дом Сол Блокови, Плочки и да се Изгради Сол Ѕид (100)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1903.20
Залиха:

Хималаите солт блокови се направени од 100 % чиста и природна розова Хималајска сол.Хималаите Сол тули се состои од 10 блокови на две различни големини; Сол тули (2 инчи) и Сол плочки (1 инч).Украсете го вашиот простор за живеење со овие прекрасни предмети.Одговара на било каде во вашата кујна, трпезарија, или на вашиот кафе на маса.Корисна за вашето здравје со производство на негативни јони во вашата околина.Блескаво блок дава топла и смирувачки килибар сјај.Да се подобри квалитетот на вашиот сон и се скрши вашата навика на ' рчењето.Релаксирачки смирувачки светлина, што резултира во романтично расположение-зајакнување на вибрации.Чисти cilia на вашиот windpipe со отстранување на деструктивни честички како прашина и алерген.Во овој производ, тули има димензии од 8"(L) x 4"(W) x 2"(H).Нето тежина од тула е 5.5 килограми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата