Iceyyyy 4 Поставите Божиќ Чорапи - 16.5 Инчен Црвена и Црна Бивол Plaid Божиќ Чорапи Украс со Кадифен Манжетната за Семеен Празник Божиќ Партија Украси ...

Iceyyyy 4 Поставите Божиќ Чорапи - 16.5 Инчен Црвена и Црна Бивол Plaid Божиќ Чорапи Украс со Кадифен Манжетната

Достапно за вашата нарачка
DEN 333.36
Залиха:

4 Парчиња бивол plaid божиќ чорапи во 16.5" должина и 9"width со 4 Парчиња S облик на кука за да се обезбеди може да висат лесно.Децата многу среќен кога ќе примите чорапи кои полна со бонбони, чоколади или, подарок картички, мала играчка автомобили, итн за возбудлива Божиќ утро!.Прилично бивол plaid украс може да биде како вол за складирање кеса за да се види, виткање паричник или anythig мали сакате.Класичен plaid со кадифен ткаенината го прави вашиот камин mucher убава и додадете повеќе празнична атмосфера на радост за вашиот Божиќ.Нашата Гаранција : Ако не сте задоволни од било која причина, само да се врати за наплата на вашите куповна цена; ние и ветуваме на 24 часа со поддршка за корисниците, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ&редослед на проблемот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата