56WH 33YDH Лаптоп со Батерија за Dell Inspiron 17 7000 7778 7779 7786 7773 15 7577 G3 3579 3779 G5 5587 Г-7 7588 географска Ширина 13 3380 14 3490 15 3590 3580 PVHT1 P30E 81PF3 081PF3 - 12 Месеци Гаранција

56WH 33YDH Лаптоп со Батерија за Dell Inspiron 17 7000 7778 7779 7786 7773 15 7577 G3 3579 3779 G5 5587 Г-7 7588

Достапно за вашата нарачка
DEN 1122.96
Залиха:

Батерија Тип : Li-polymer Voltage : 15.2 V Капацитет : 56 WH ; Клетки : 4-клетка; Боја : Црна со Две Слободни Screwdrivers.Компатибилен P/N : 33 YDH PVHT1 DNCWSCB6106 B.Компатибилен за Dell Inspiron 17 7000 7577 7773 7778 7786 7779 2in1 Серија; за Dell G3 15 3579 Серија; за Dell G3 17 3779 Серија; за Dell G5 15 5587 Серија; за Dell Г-7 15 7588 Серија; за Dell Latitude 15 3590 3580 Серија; за Dell Latitude 14 3490 Серија; за Dell Vostro 15 7580 7570 Серија; за Dell Latitude 13 3000 3380 Серија лаптоп батеријата. 100% Нов од Производителот.Overcharge и Overdischarge Коло Заштита, Над-температура и Кратки-коло Заштита; До 500 надополнување на циклуси во текот на животниот век на батеријата.Гаранција : Ние специјализирани во обезбедување на квалитетни моќ производи од фабриката директна продажба и квалитет на услуга на клиентите.Целосна Наплата во рок од 60 дена.Задоволство гарантира и поткрепени со 12 месеци замена гаранција за слободни и 24 x 7-мејл поддршка.Вистински капацитет.Одделение А NMC клетките - да Обезбедат долг живот и dirability.Изградена во мулти-заштита функции - краток спој, се прегрее s право на батеријата.Вистински капацитет Одделение А NMC клетките - да Обезбедат долг живот и dirability Built во мулти-заштита функции - краток спој, се прегрее & overload Up 500 надополнување cycles Smart контрола чип - Побрзо полнење, помала потрошувачка на енергија и подолго празнење време.Поекономична алтернатива за скапи ОЕМ batteries100% компатибилен да се исполнат ОЕМ спецификации за безбедност и performance Constructed на висок квалитет на материјалите и коло за да се обезбеди трајност и перформанси.

Кон својствата

Brand:
DMKAOLLK

Најдобри предлози во категоријата