2 Парчиња Quilting Цвест Ролери Quilting Ролери се Тркалаат Шиење Цвест Ролери Позадина ролери Притисок Ролери Позадина Работ Цвест Ролери за Quilting Позадина Дома Декорациј?

2 Парчиња Quilting Цвест Ролери Quilting Ролери се Тркалаат Шиење Цвест Ролери Позадина ролери Притисок Ролери

Достапно за вашата нарачка
DEN 179.76
Залиха:

Направени на квалитетот на дрво и пластична рачка, издржливи.Големина : 5.91*0.91 инчен(15*2.3 см).Лесен за користење, може да се формира рамен чини лесно и брзо може да се заврши проектот побрзо.Дизајн со ергономски рачка, лесен за контрола, флексибилни операција, зголемување на адхезија помеѓу позадината и ѕидот.Погоден за quilting, шиење, позадина, дома декорација и така натаму.Пакетот вклучува : 2 Парчиња Quilting Цвест Ролери●Направени од квалитетно дрво и пластична рачка, издржливи.●Големина : 5.91*0.91 инчен(15*2.3 см)●Лесен за користење, може да се формира рамен чини лесно и брзо може да се заврши проектот побрзо.●Погоден за quilting, шиење, позадина, дома декорација и така натаму.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата