Hkm Hkm Каунти-1499 4057052231360 Летаат Покрие Песок/Redwarmblood

Hkm Hkm Каунти-1499 4057052231360 Летаат Покрие Песок/Redwarmblood

Достапно за вашата нарачка
DEN 728.16
Залиха:

Производителот гаранција може да не се применува.Совршено се вклопуваат.Солза отпорни.Тешко носи.Дише, брз влага апсорпција, Лепенка fastener на седло вратот, опашка рака, мека microfleece материјал, лесно заштита, 100% полиестер, машина перат на 30 степени, погоден за собори сушење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата