GEX 2021 Божиќ Чорапи 6 Pack 20.5 Burlap Оригиналниот Дизајн Лен Големи Чорапи за Божиќ Семејството Оркестарот Виси Украс Празник Камин Декорации

GEX 2021 Божиќ Чорапи 6 Pack 20.5 Burlap Оригиналниот Дизајн Лен Големи Чорапи за Божиќ Семејството Оркестарот

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

【Совршена Големина】20.5 инчи долго, 11 инчи ширина, и отворањето ширина е 8 инчи, доволно Голем за Божиќ подароци со различни облици и големини и други yuletide третира. 【Премиум Изработка】Оние уникатен Божиќ чорапи се многу добро направен и направени од добри ткаенини, без дополнителни тема, многу уредни, и вез и модели се исто така многу деликатна. 【Оригиналниот Дизајн】Нашиот Божиќ Чорапи се изработуваат од премиум лен крпа и faux крзно, заедно со оригиналниот дизајн везени Божиќ модели, дефинитивно се направи вашиот уникатен Божиќ и да се зголеми празнична атмосфера. 【Разноврсна Апликација】Секој порибување има мала циклус на врвот за бесење.Тоа може да висат насекаде.Направи прекрасен украс за вашата Елка дома, на отворено, на училиште, продавница, канцеларија, супермаркет, итн. 【Голема Вредност】Овие Burlap Божиќ чорапи ќе дојде со сет од 6, Божиќ чорапи со Родител-дете Елени, Снегулка, Дедо на санки, елка и Елени шема.Оние Чорапи се многу издржливи и може да се користи за години, пријателски расположени кон нашата Земја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата