2-во-1 Професионални Лицето Milia Отстранување и Whitehead Extractor & Pimple Попер Алатка - Blackhead & Blemish Смена Алатка за Нос & Лице - Zit и Pimple Акни, Отстранување(Титаниум Алуминиумски)

2-во-1 Професионални Лицето Milia Отстранување и Whitehead Extractor & Pimple Попер Алатка - Blackhead & Blemish

Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76
Залиха:

МАТЕРИЈАЛ : Оваа кожа blemish отстранување алатка е направен од Висок Квалитет на Титаниум алуминиумски .Нејзините прилично мала тежина.Ги ИСПОЛНИ МУЛТИ ЦЕЛ ПОТРЕБИ : Тоа е добро да се отстрани blackhead, whitehead, zit, pimple, околу вашиот нос.ФУНКЦИЈА : Тоа е издржлив, лесен за контрола.Долго стисок на раката не е уморен .Стручните лица препорачуваат Pimple Попер Алатка.ПАКЕТ : Тоа доаѓа со една метална кутија и еден кожата blemish отстранување алатка .Ве молиме чувајте го подалеку од децата, како што е премногу остар.Ако имате било questin за производот , ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме.Ова е Двоен-раководител на Акни Игла Алатка ,Лесно се справи со blackhead/whitehead/pimple/comedone zit/pimple/длабоко цистична акни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата