JYDQM Тоалетна Хартија Носителот, Тоалетна Хартија Носителот и Фармацевт Монтира на Ѕид за Купатило и Кујна

JYDQM Тоалетна Хартија Носителот, Тоалетна Хартија Носителот и Фармацевт Монтира на Ѕид за Купатило и Кујна

Достапно за вашата нарачка
DEN 10238.64
Залиха:

Ѕидот монтирани тоалет ткиво носителот,Rustproof дебели Месинг профил, гарантирање на давање на трајно користење во простории со висока влажност.Виси на раката, имаат посебна пречка за да се спречи вашиот ролна хартија носителот или крпа од фрејмови.Овој објект доаѓа со додатоци за монтирање, со прикривање на шрафовите на двата краја, стабилна и не-тетеравење.Совршен изработка : глатки криви,исклучителна занает,заштита на вашата рака од нула.Класичен дизајн без напор го подобрува речиси секој стил на соба décor и боите на шемата.Боја : Silver Type Име : Тоалетна хартија носителот/Тоалет фах/Тоалетна хартија кутија/Ткиво Racksize : Должина : 25cm Ширина : 8cm Висина : 3cm Material : Brass Installation : Ѕид Монтирани, Едноставна инсталација,завртки вграден.Со оваа тоалетна хартија носителот со полица, ти никогаш нема да се грижите дека вашиот телефон или паѓа во мијалникот или на подот.Одговара на јавниот тоалет, дома, на училиште, хотел и за другите бањи.Совет : Само продаде тоалетна хартија носители, други се прикаже предмети кои не се продаваат.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата