FOMIYES Пет Слоеви во Макулата Плоча Круг Уметникот Бои Палета Мастило Јадење Плоча Кинески Сликарство Јадење боја Боја Мешање на Коцки Сликарство Алатка ( Големина S )

FOMIYES Пет Слоеви во Макулата Плоча Круг Уметникот Бои Палета Мастило Јадење Плоча Кинески Сликарство Јадење боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 2020.80
Залиха:

Лесно да се мијат и чист, лесен за употреба.Пигмент Плоча.Добар избор за подарок на вашите пријатели кои уживаат во Кинеската култура, тие ќе го тоа.Пигмент Плоча.декорација за статистика, студија соба, дневна соба, atelier, уметничка галерија, уметност соба, итн.Пигмент Плоча.Роман и креативни, која може да се користи како домашна декорација или практичен мастило јадење.Пигмент Плоча.Донесување на премиум керамички материјали, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Пигмент Плоча.Опис Пет Слоеви Во Макулата Плоча Круг Уметникот Бои Палета Мастило Јадење Плоча Кинески Сликарство Јадење Боја Боја Мешање На Коцки Сликарство Алатка Карактеристики - Материјал : Керамички.- Боја : Бела.- Големина : 9. 2' X8. 2cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Керамички Мастило Јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата