LaVie Затнат Дуктус Олеснување Пакет, Теал, Лактација Massager и Канал Проток Тинктура

LaVie Затнат Дуктус Олеснување Пакет, Теал, Лактација Massager и Канал Проток Тинктура

Достапно за вашата нарачка
DEN 1078.80
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПОМАГА при ДОЕЊЕТО ЗАБОЛУВАЊА : Употреба на лактација massager да помогне во ослободување на болката предизвикана од engorgement, вклучен канали, и градите црвенило, нежност, медицински сестри и други заболувања.Додадете massager во вашиот доењето грижа план како превентивна алатка за многу доење или транспорт симптоми и болки.ПОЛЕСНО ОД СТРАНА МАСАЖА : Прикажува да биде поефикасно и полесно од страна масажа.Испрати вашите раце се скрши.БЕЗБЕДНО, ВОДООТПОРЕН, И БАТЕРИЈА : Дизајниран со мека медицински одделение силиконски, на лактација massager е BPA free и водоотпорен, што го прави совршен за користење во топол туш.Уште подобро, тоа е батерија без батерии се потребни.Патна торбичка е вклучена за лесен транспорт.Поддржува оптимална имуниот одговор.Не-ГМО и глутен-слободни.Направени со Органско и Диви Жетвата Билки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата