DEMDACO Ангажирани Сјајни Бели 8 x 8 Керамички Stoneware Ѕид Tabletop Слика Рамка

DEMDACO Ангажирани Сјајни Бели 8 x 8 Керамички Stoneware Ѕид Tabletop Слика Рамка

Достапно за вашата нарачка
DEN 766.80
Залиха:

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Мора да се има подарок за годишнини или посебен ангажман прилики; Вие или примателот ќе биде во можност да се сместат омилена фотографија право над слатко расположение, кој гласи : "Ангажирани".Направени од керамички stoneware со сјајна бела завршница и стакло; Карактеристики на easel стил backer и клучалката стил закачалка за разноврсна display options.Мерки околу 8 x 7.5 x 0.5 инчи и има 4x6 инчен фотографија во ориентација на пејзаж рамка.Почести еднаш во-а-живот моменти и секојдневниот прослави со висок квалитет на keepsake материјали кои го прават совршен подарок што се издвојува од останатите; Добиете една за себе, или да му даде до некој пријател, или начинот на кој оваа рамка ќе биде чувар.Од Значајни Моменти за Собирање; Бродови во заштитна амбалажа.Мерки околу 8 x 8 инчи.Бродови во заштитна амбалажа.За повеќе од 20 години, DEMDACO е дизајниран и се продаваат giftable производи што се наменети за "Лифт Дух;" во време на прослава, кога удобноста е потребно, или едноставно да се стави насмевка на привлечеш лице.На рака-curated уметничките подароци DEMDACO развива и ги дистрибуира се избрани за нивниот потенцијал да им помогне на луѓето негува добрина во животот на другите, го прослават семејството и пријателите, и ги охрабри луѓето да се третираат.На Ангажирани Слика Рамка е-мора да има дар за свадби, годишнини, или со вашиот брачен другар кого сте мажење.Ќе бидете во можност да ги зачувувате вашите омилени фото зад стакло, веднаш над слатко расположение, "Ангажирани." Задржи за себе, или да му даде до некој пријател, или начинот на кој оваа рамка ќе биде чувар!.Убава акцент парче дека ќе се направи голема прилог на секој дом, канцеларија или друг на просторот за живеење на оваа сезона.Подарок за пријателите, семејството и колегите за housewarming подароци, празници и други прилики незаборавни.Бродови во заштитна амбалажа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата